• Cyclone 2,4GHz! Mini Helikoptéra AKCE
 • Cyclone 2,4GHz! Mini Helikoptéra AKCE
 • Cyclone 2,4GHz! Mini Helikoptéra AKCE
 • Cyclone 2,4GHz! Mini Helikoptéra AKCE

Cyclone 2,4GHz MiniHeli

653 Kč

Minivrtulník CYCLONE s 2,4 GHz vysílačem!
Dvourotorový  vrtulník s výkonným vysílačem 2,4 GHz dovoluje venkovní lety, nejste limitováni infra přenosem.

Počet
Není skladem

 • Do naší nabídky zařazujeme pouze produkty, které mají garantovanou kvalitu od výrobců.sme přesvědčeni, že český zákazník má dostat produkt, který plně splňuje všechny příslušné technické normy a samozřejmě garantuje bezpečnost při používání. Do naší nabídky zařazujeme pouze produkty, které mají garantovanou kvalitu od výrobců.sme přesvědčeni, že český zákazník má dostat produkt, který plně splňuje všechny příslušné technické normy a samozřejmě garantuje bezpečnost při používání.
 • DOPRAVA ZDARMA NAD 1499 KČ -
Znáte tuto situaci? Při vyplňování objednávky postupně zjišťujete, že se vám výsledná cena postupně nabaluje o různé poplatky. Jako jsou manipulační poplatek, balné, doprava... 
A proto od hodnoty objednávky nad 1499 Kč vám nebudou vyplývat žádné poplatky za doručení! DOPRAVA ZDARMA NAD 1499 KČ - Znáte tuto situaci? Při vyplňování objednávky postupně zjišťujete, že se vám výsledná cena postupně nabaluje o různé poplatky. Jako jsou manipulační poplatek, balné, doprava... A proto od hodnoty objednávky nad 1499 Kč vám nebudou vyplývat žádné poplatky za doručení!
 • Garance vrácení peněz -           
Každý zákazník má k dispozici 14 denní lhůtu na vrácení zboží. V této lhůte je možné produkt zkontrolovat, zda nejeví známky poškození a jestli je to co jste si přáli. Pokud nesplní vaše očekávání, stačí nám napsat a zboží vezneme zpět. Garance vrácení peněz - Každý zákazník má k dispozici 14 denní lhůtu na vrácení zboží. V této lhůte je možné produkt zkontrolovat, zda nejeví známky poškození a jestli je to co jste si přáli. Pokud nesplní vaše očekávání, stačí nám napsat a zboží vezneme zpět.
 • Garantujeme vám servisní záruční, mimozáruční i pozáruční zásahy na stroje zakoupené u nás! Nabídneme vám i odborné poradenství při jakémkoliv problému. Garantujeme vám servisní záruční, mimozáruční i pozáruční zásahy na stroje zakoupené u nás! Nabídneme vám i odborné poradenství při jakémkoliv problému.

JEDEN Z MÁLA MODELŮ MINIVRTULNÍKU, KTERÝ JE VYBAVEN PŘENOSEM 2,4 GHZ, A DÍKY TOMU MŮŽETE LÉTAT I VENKU!!! STANDARDNÍ INFRA VYSÍLAČE JSOU OMEZENI DOSAHEM NA CCA 15 METRŮ.


Model vyniká vynikajícími letovými vlastnostmi, a díky stabilitě je vhodný pro začátečníky. Přesně umístěné těžiště vrtulníku zaručuje maximální stabilitu letu. Díky malé hmotnosti se modelu při případném pádu většinou nic nestane. Díky přenosu 2,4Ghz se model stal velmi oblíbený a výhodou je také možnost současného létání až 80-ti pilotů. Vestavěný akumulátor lze nabíjet USB kabelem, nebo přímo z vysílače. Stabilitu modelu hlídá vestavěný gyroskop. 


Technické údaje:


- Vysílač 2,4 GHz (dosah 20 až 25 metrů)
- Vestavěné gyro pro stabilizaci letu
- 3 kanály - možnost letu nahoru/dolu vpravo/vlevo dopředu/dozadu
- Lithiová baterie 3,7V / 180 mAh
- LED osvětlení v přední části kabinky
- Vyrobeno z odolných plastů a hliníku
- Rozměry: 200 x 370 x 950 mm, hmotnost 38g
- Nabíjení přes USB kabel, nebo přímo z vysílače modelu


- Pro zprovoznění budete potřebovat 6xAA baterie do vysílače (nejsou součástí balení)

Obsah balení: model, vysílač, USB nabíječ, náhradní sada všech vrtulek, návod k obsluze.
S2402G