• Sleva!
Střední vrtulník THUNDERBIRD 2,4 GHz
 • Střední vrtulník THUNDERBIRD 2,4 GHz
 • Střední vrtulník THUNDERBIRD 2,4 GHz
 • Střední vrtulník THUNDERBIRD 2,4 GHz
 • Střední vrtulník THUNDERBIRD 2,4 GHz
 • Střední vrtulník THUNDERBIRD 2,4 GHz
 • Střední vrtulník THUNDERBIRD 2,4 GHz

12T COMBO SET DF MODELS BRUSHLESS 3650 3100KV BL60A WATERPROOF

1 975 Kč
1235 COMBO SET BRUSHLESS MOTOR 12T 3650 / 3100KV a REGULÁTOR BL60A WATERPROOF
Počet
Poslední kus skladem

 • Do naší nabídky zařazujeme pouze produkty, které mají garantovanou kvalitu od výrobců.sme přesvědčeni, že český zákazník má dostat produkt, který plně splňuje všechny příslušné technické normy a samozřejmě garantuje bezpečnost při používání. Do naší nabídky zařazujeme pouze produkty, které mají garantovanou kvalitu od výrobců.sme přesvědčeni, že český zákazník má dostat produkt, který plně splňuje všechny příslušné technické normy a samozřejmě garantuje bezpečnost při používání.
 • DOPRAVA ZDARMA NAD 1499 KČ -
Znáte tuto situaci? Při vyplňování objednávky postupně zjišťujete, že se vám výsledná cena postupně nabaluje o různé poplatky. Jako jsou manipulační poplatek, balné, doprava... 
A proto od hodnoty objednávky nad 1499 Kč vám nebudou vyplývat žádné poplatky za doručení! DOPRAVA ZDARMA NAD 1499 KČ - Znáte tuto situaci? Při vyplňování objednávky postupně zjišťujete, že se vám výsledná cena postupně nabaluje o různé poplatky. Jako jsou manipulační poplatek, balné, doprava... A proto od hodnoty objednávky nad 1499 Kč vám nebudou vyplývat žádné poplatky za doručení!
 • Garance vrácení peněz -           
Každý zákazník má k dispozici 14 denní lhůtu na vrácení zboží. V této lhůte je možné produkt zkontrolovat, zda nejeví známky poškození a jestli je to co jste si přáli. Pokud nesplní vaše očekávání, stačí nám napsat a zboží vezneme zpět. Garance vrácení peněz - Každý zákazník má k dispozici 14 denní lhůtu na vrácení zboží. V této lhůte je možné produkt zkontrolovat, zda nejeví známky poškození a jestli je to co jste si přáli. Pokud nesplní vaše očekávání, stačí nám napsat a zboží vezneme zpět.
 • Garantujeme vám servisní záruční, mimozáruční i pozáruční zásahy na stroje zakoupené u nás! Nabídneme vám i odborné poradenství při jakémkoliv problému. Garantujeme vám servisní záruční, mimozáruční i pozáruční zásahy na stroje zakoupené u nás! Nabídneme vám i odborné poradenství při jakémkoliv problému.

VYTUŇTE SVOU KÁRU SILNÝM STŘÍDAVÝM MOTOREM A REGULÁTOREM


Combo set BL60A
S novým střídavým systémem BL60A, představujeme novou řadu regulátorů / motorů, který fascinuje začátečníky a hobby piloty v mnoha ohledech. Střídavý systém se skládá z 60A proramovatelného regulátoru otáček s ventilátorem a bezúdržbového střídavého motoru 3100KV bez senzoru. Regulátor je vybaven T-konektorem pro baterii a 3,5 mm zlaté konektory pro připojení motoru.


Funkce:
Vpřed / Brzda
Vpřed / brzda / vzad


Popis:
Kompletní bezuhlíkový systém s regulátorem, motorem
Plug & Play Plug in and go
Bezúdržbový motor
Přesná, citlivá a kontrolovatelná jízda
Nastavitelná ochrana - vypnutí Lipo akumulátoru
Přepěťová a teplotní ochrana
Malé rozměry pro instalaci


Specifikace motor:
Otáčky 12T
3100 Kv
Bezsenzorový střídavý motor
Rozměr: 540
Hřídel: 3,17 mm
Napětí motoru: 6,0 - 12,0V
Hmotnost 180g


Specifikace regulátor:
Provozní napětí: 6,0-12,0V
Počet článků Ni-MH, Ni-Cd: 4-6
Počet článků LiPol: 2S -3S LiPo nebo 4-10s Nixx
Trvalý proud: 60A
Krátce 5s: 190A
Ochrana proti přehřátí: ano
Podpětí Lipo: nastavitelné
BEC výstup: 6V / 3A

H2403G
1 Položka