Model Formule 1 - Ferrari
 • Model Formule 1 - Ferrari

CARSON Easy Tyrann 180 Police IR

818 Kč
Carson Easy Tyrann 180 Police s IR ovládáním v kompletním balení RTF.
Počet
Není skladem

 • Do naší nabídky zařazujeme pouze produkty, které mají garantovanou kvalitu od výrobců.sme přesvědčeni, že český zákazník má dostat produkt, který plně splňuje všechny příslušné technické normy a samozřejmě garantuje bezpečnost při používání. Do naší nabídky zařazujeme pouze produkty, které mají garantovanou kvalitu od výrobců.sme přesvědčeni, že český zákazník má dostat produkt, který plně splňuje všechny příslušné technické normy a samozřejmě garantuje bezpečnost při používání.
 • DOPRAVA ZDARMA NAD 1499 KČ -
Znáte tuto situaci? Při vyplňování objednávky postupně zjišťujete, že se vám výsledná cena postupně nabaluje o různé poplatky. Jako jsou manipulační poplatek, balné, doprava... 
A proto od hodnoty objednávky nad 1499 Kč vám nebudou vyplývat žádné poplatky za doručení! DOPRAVA ZDARMA NAD 1499 KČ - Znáte tuto situaci? Při vyplňování objednávky postupně zjišťujete, že se vám výsledná cena postupně nabaluje o různé poplatky. Jako jsou manipulační poplatek, balné, doprava... A proto od hodnoty objednávky nad 1499 Kč vám nebudou vyplývat žádné poplatky za doručení!
 • Garance vrácení peněz -           
Každý zákazník má k dispozici 14 denní lhůtu na vrácení zboží. V této lhůte je možné produkt zkontrolovat, zda nejeví známky poškození a jestli je to co jste si přáli. Pokud nesplní vaše očekávání, stačí nám napsat a zboží vezneme zpět. Garance vrácení peněz - Každý zákazník má k dispozici 14 denní lhůtu na vrácení zboží. V této lhůte je možné produkt zkontrolovat, zda nejeví známky poškození a jestli je to co jste si přáli. Pokud nesplní vaše očekávání, stačí nám napsat a zboží vezneme zpět.
 • Garantujeme vám servisní záruční, mimozáruční i pozáruční zásahy na stroje zakoupené u nás! Nabídneme vám i odborné poradenství při jakémkoliv problému. Garantujeme vám servisní záruční, mimozáruční i pozáruční zásahy na stroje zakoupené u nás! Nabídneme vám i odborné poradenství při jakémkoliv problému.

Carson Easy Tyrann 180 Police IR 100% RTF 3ch včetně baterií do vysílače.


Easy Tyrann 180 Police je zábavný vrtulník s infračerveným dálkovým ovládáním a moderním vzhledem. Elektronický gyroskop poskytuje stabilitu během letu, je velmi snadno ovladatelný pomocí 3-kanálového vysílače. Vysoká přesnost a citlivost řízení. Vrtulník je v balení RTF, obsahuje všechno potřebné včetně baterií.


100% RTF
Robustní konstrukce podvozku
Gyroskop
Nabíjení pomocí USB zásuvky
3-kanálový IR vysílač včetně nabíjecí stanice


Délka 200 mm
Šířka 52 mm
Výška 95 mm
Rotor 180 mm
Doba letu 7 min
Hmotnost 32 g


Obsah balení:
Easy Tyrann 180 Police
3-kanálový IR dálkový ovladač 
3,7V / 110mAh 1S LiPo akumulátor
AA baterie do ovladače
USB nabíječ
Návod

81001