Model Porsche Turbo 935
 • Model Porsche Turbo 935

CARSON Mercedes Benz GLK POLIZEI 1:14 LED MAJÁKY SIRÉNA RTR

1 231 Kč

Mercedes Benz GLK POLIZEI v měřítku 1:14 licencovaný model od firmy Carson, majáky, siréna, LED osvětlení.

Počet

 • Do naší nabídky zařazujeme pouze produkty, které mají garantovanou kvalitu od výrobců.sme přesvědčeni, že český zákazník má dostat produkt, který plně splňuje všechny příslušné technické normy a samozřejmě garantuje bezpečnost při používání. Do naší nabídky zařazujeme pouze produkty, které mají garantovanou kvalitu od výrobců.sme přesvědčeni, že český zákazník má dostat produkt, který plně splňuje všechny příslušné technické normy a samozřejmě garantuje bezpečnost při používání.
 • DOPRAVA ZDARMA NAD 1499 KČ -
Znáte tuto situaci? Při vyplňování objednávky postupně zjišťujete, že se vám výsledná cena postupně nabaluje o různé poplatky. Jako jsou manipulační poplatek, balné, doprava... 
A proto od hodnoty objednávky nad 1499 Kč vám nebudou vyplývat žádné poplatky za doručení! DOPRAVA ZDARMA NAD 1499 KČ - Znáte tuto situaci? Při vyplňování objednávky postupně zjišťujete, že se vám výsledná cena postupně nabaluje o různé poplatky. Jako jsou manipulační poplatek, balné, doprava... A proto od hodnoty objednávky nad 1499 Kč vám nebudou vyplývat žádné poplatky za doručení!
 • Garance vrácení peněz -           
Každý zákazník má k dispozici 14 denní lhůtu na vrácení zboží. V této lhůte je možné produkt zkontrolovat, zda nejeví známky poškození a jestli je to co jste si přáli. Pokud nesplní vaše očekávání, stačí nám napsat a zboží vezneme zpět. Garance vrácení peněz - Každý zákazník má k dispozici 14 denní lhůtu na vrácení zboží. V této lhůte je možné produkt zkontrolovat, zda nejeví známky poškození a jestli je to co jste si přáli. Pokud nesplní vaše očekávání, stačí nám napsat a zboží vezneme zpět.
 • Garantujeme vám servisní záruční, mimozáruční i pozáruční zásahy na stroje zakoupené u nás! Nabídneme vám i odborné poradenství při jakémkoliv problému. Garantujeme vám servisní záruční, mimozáruční i pozáruční zásahy na stroje zakoupené u nás! Nabídneme vám i odborné poradenství při jakémkoliv problému.

1:14 Mercedes Benz GLK POLIZEI 100% RTR Licencovaný.


Varianta policie Mercedes-Benz GLK je novým záchranným vozidlem z řady CARSON RC-City. Licencovaný model přichází v novém barevném schématu policejních sil a odpovídá originálu, co se týče detailů, i interiér se podobá originálu. Signální světla na střeše a siréna, která může být zapnuta dálkovým ovládáním. Kromě toho lze zvolit tři úrovně rychlosti a vozidlo můžete zrychlit až na 20 km / h. Zvuk motoru a světlomety lze také ovládat pomocí vysílače 2,4 GHz. Navíc funkce automatické deaktivace po 30 sekundách nečinnosti šetří energii. Model je v balení RTR včetně všech potřebných baterií.


100% RTR balení
Světlo, siréna a zvuk motoru - ovládatelné přes vysílač
3 stupně rychlosti až 20 km / h
Licencovaný model Mercedes-Benz


Technická data:
Měřítko 1:14
Délka 320 mm
Šířka 130 mm
Výška 130 mm
Rozvor kol 195 mm
Hmotnost 612 g
2WD pohon


Obsah balení:
Carson Mercedes Benz 1:14 policejní
2,4 GHz ovládání
NiMH akumulátor 6V /400mA
Nabíječ
2x baterie AA do ovládání
Návod

81009
6 ks