ACCIPITER - vrtulník od S-IDEE F-49 KILLER
 • ACCIPITER - vrtulník od S-IDEE F-49 KILLER
 • ACCIPITER - vrtulník od S-IDEE F-49 KILLER
 • ACCIPITER - vrtulník od S-IDEE F-49 KILLER
 • ACCIPITER - vrtulník od S-IDEE F-49 KILLER
 • ACCIPITER - vrtulník od S-IDEE F-49 KILLER
 • ACCIPITER - vrtulník od S-IDEE F-49 KILLER
 • ACCIPITER - vrtulník od S-IDEE F-49 KILLER

Házecí letadlo/házedlo FYNN 44x49 cm

579 Kč

Velikost 610 mm! ACCIPITER je jednorotorový čtyřkanálový model pro začátečníky na venkovní použití. Cena: 2.690,-

Počet

 • Do naší nabídky zařazujeme pouze produkty, které mají garantovanou kvalitu od výrobců.sme přesvědčeni, že český zákazník má dostat produkt, který plně splňuje všechny příslušné technické normy a samozřejmě garantuje bezpečnost při používání. Do naší nabídky zařazujeme pouze produkty, které mají garantovanou kvalitu od výrobců.sme přesvědčeni, že český zákazník má dostat produkt, který plně splňuje všechny příslušné technické normy a samozřejmě garantuje bezpečnost při používání.
 • DOPRAVA ZDARMA NAD 1499 KČ -
Znáte tuto situaci? Při vyplňování objednávky postupně zjišťujete, že se vám výsledná cena postupně nabaluje o různé poplatky. Jako jsou manipulační poplatek, balné, doprava... 
A proto od hodnoty objednávky nad 1499 Kč vám nebudou vyplývat žádné poplatky za doručení! DOPRAVA ZDARMA NAD 1499 KČ - Znáte tuto situaci? Při vyplňování objednávky postupně zjišťujete, že se vám výsledná cena postupně nabaluje o různé poplatky. Jako jsou manipulační poplatek, balné, doprava... A proto od hodnoty objednávky nad 1499 Kč vám nebudou vyplývat žádné poplatky za doručení!
 • Garance vrácení peněz -           
Každý zákazník má k dispozici 14 denní lhůtu na vrácení zboží. V této lhůte je možné produkt zkontrolovat, zda nejeví známky poškození a jestli je to co jste si přáli. Pokud nesplní vaše očekávání, stačí nám napsat a zboží vezneme zpět. Garance vrácení peněz - Každý zákazník má k dispozici 14 denní lhůtu na vrácení zboží. V této lhůte je možné produkt zkontrolovat, zda nejeví známky poškození a jestli je to co jste si přáli. Pokud nesplní vaše očekávání, stačí nám napsat a zboží vezneme zpět.
 • Garantujeme vám servisní záruční, mimozáruční i pozáruční zásahy na stroje zakoupené u nás! Nabídneme vám i odborné poradenství při jakémkoliv problému. Garantujeme vám servisní záruční, mimozáruční i pozáruční zásahy na stroje zakoupené u nás! Nabídneme vám i odborné poradenství při jakémkoliv problému.

Házecí letadlo FYNN = NEDOSTIŽNÝ KLUZÁK S ELEGANTNÍM KROUŽIVÝM LETEM ! Součástí balení je SPECIÁLNÍ STARTOVACÍ ZAŘÍZENÍ S ELASTICKÝM VLEČNÝM LANKEM, od kterého se větroň odpoutá, jakmile nabere výšku 50 m ! VELMI DLOUHÝ DOLET ! Rozměry : délka trupu 49 cm, rozpětí křídel 44 cm. Trup = POLYSTYROL, křídla = drátěný rám potažený silnou PE folií. VYROBENO V NĚMECKU ! Házecí letadlo/stavebnice letadla házedla FYNN patří mezi dětmi oblíbené létající hračky, modely letadel, větroně a kluzáky ! Házecí letadlo/stavebnice letadla házedla FYNN je vhodné na ven pro hry pod širým nebem pro všechny chytré, šikovné a hravé děti od 8 let.


S052
8 ks