Kvadrokoptéra s Wi-Fi kamerou S 183W
 • Kvadrokoptéra s Wi-Fi kamerou S 183W
 • Kvadrokoptéra s HD kamerou S 183
 • Kvadrokoptéra s Wi-Fi kamerou S 183W
 • Kvadrokoptéra s Wi-Fi kamerou S 183W
 • Kvadrokoptéra s Wi-Fi kamerou S 183W
 • ŠPIČKOVÝ DRON S183HW s Wi-Fi kamerou a ukládáním v HD kvalitě, barometr.
 • ŠPIČKOVÝ DRON S183HW s Wi-Fi kamerou a ukládáním v HD kvalitě, barometr.

X-DRONE NANO BÍLÁ

653 Kč

Model dronu s efektním LED osvětlením celého těla, funkcí kompas, 3D přemety a ovládáním na frekvenci 2.4G.

Počet

 • Do naší nabídky zařazujeme pouze produkty, které mají garantovanou kvalitu od výrobců.sme přesvědčeni, že český zákazník má dostat produkt, který plně splňuje všechny příslušné technické normy a samozřejmě garantuje bezpečnost při používání. Do naší nabídky zařazujeme pouze produkty, které mají garantovanou kvalitu od výrobců.sme přesvědčeni, že český zákazník má dostat produkt, který plně splňuje všechny příslušné technické normy a samozřejmě garantuje bezpečnost při používání.
 • DOPRAVA ZDARMA NAD 1499 KČ -
Znáte tuto situaci? Při vyplňování objednávky postupně zjišťujete, že se vám výsledná cena postupně nabaluje o různé poplatky. Jako jsou manipulační poplatek, balné, doprava... 
A proto od hodnoty objednávky nad 1499 Kč vám nebudou vyplývat žádné poplatky za doručení! DOPRAVA ZDARMA NAD 1499 KČ - Znáte tuto situaci? Při vyplňování objednávky postupně zjišťujete, že se vám výsledná cena postupně nabaluje o různé poplatky. Jako jsou manipulační poplatek, balné, doprava... A proto od hodnoty objednávky nad 1499 Kč vám nebudou vyplývat žádné poplatky za doručení!
 • Garance vrácení peněz -           
Každý zákazník má k dispozici 14 denní lhůtu na vrácení zboží. V této lhůte je možné produkt zkontrolovat, zda nejeví známky poškození a jestli je to co jste si přáli. Pokud nesplní vaše očekávání, stačí nám napsat a zboží vezneme zpět. Garance vrácení peněz - Každý zákazník má k dispozici 14 denní lhůtu na vrácení zboží. V této lhůte je možné produkt zkontrolovat, zda nejeví známky poškození a jestli je to co jste si přáli. Pokud nesplní vaše očekávání, stačí nám napsat a zboží vezneme zpět.
 • Garantujeme vám servisní záruční, mimozáruční i pozáruční zásahy na stroje zakoupené u nás! Nabídneme vám i odborné poradenství při jakémkoliv problému. Garantujeme vám servisní záruční, mimozáruční i pozáruční zásahy na stroje zakoupené u nás! Nabídneme vám i odborné poradenství při jakémkoliv problému.

X-DRONE NANO s LED osvětlením a efektními 3D přemety! Barva bílá.


Model má integrovaný šestiaxialní gyroskop který dron při letu stabilizuje ve všech třech osách a zajištuje tak bezpečný a hladký let. Pro svou menší velikost je vhodný jak na ven tak i do vnitřních prostor. Je také vybaven odolnými ochranými košíčky pro případnou nehodu. I přes své malé rozměry je dron vybaven dvěmi různými rychlostmi, ovládání pro začátečníky a pokročilé.


Doba letu: cca. 6-8 Minut


Přednosti:
- Samostabilizující řízení polohy
- 4kanálové dálkové ovládání 2,4 GHz
- 360 ° flip ve všech směrech
- Stabilní lehký kryt ABS 
- Všechny kanály jsou plně řízené
- 3 letové režimy pro začátečníky, profesionální a 360 ° flip
- 4 výkonné rotory s vysokým točivým momentem
- Rychlostí až 40 km / h
- Inteligentní osvětlení LED zapnuto / vypnuto a upozorněním na nízkou baterii
- Ramena svítí červeně / zeleně
- Rychlá výměna baterie
- Turbo funkce
- Funkce elektronického kompasu 

Obsah balení:
- Quadcopter NANO 2,4 GHz
- Dálkové ovládání 2,4 GHz
- Akumulátor pro model 3,7/250 mAh
- Náhradní vrtule
- Nabíjecí kabel USB
- Návod k obsluze


VELIKOST 130X130 MM / PRŮMĚR 160 MMS183HW
24 ks